רדיוסבתא
קולקטיב רדיו אינטרנטי

קולקטיב 'רדיו סבתא' נוסד בשנת 2015 כתחנת רדיו אינטרנטי במצפה רמון. התחנה נוסדה ע"י עירא דיין, במטרה להנציח את (סבתא) יעל קרן, חמתו.

עירא ביקש לשמר בפעילות התחנה את האוירה החמה והמארחת שהיתה בסלון של סבתא, שהיתה מלווה תמיד במוזיקה משובחת בשלל סגנונות. הרדיו משדר מוזיקה איכותית ללא פשרות והרבה כבוד לסבים והסבתות, חיבור לשורשים ולרוח המדברית.

בתחילת הדרך התחנה עבדה מתוך אולפן במצפה רמון, ע"י תושבי מצפה רמון. עם השנים, חלק מההרכב המקורי של שדרני התחנה עזב את מצפה רמון אך לא את רדיו-סבתא, והחלו שידורים מבתי חלק מהשדרנים בנוסף לשידור החי מהאולפן.

בשנת 2020 עם פרוץ משבר הקורונה התחנה עברה לשידור אינטרנטי ללא אולפן מרכזי אלא ממספר נקודות שידור ברחבי ישראל, מרמת הגולן, תל אביב, באר שבע, רמתן גן, אפיקים, אשלים, מדרשת בן גוריון ומצפה רמון. נכון לאוקטובר 2020 התחנה מתפקדת למעשה כקולקטיב שבו מתחלקים החברים בזמני השידור בערבים.

המודל הכלכלי של רדיו סבתא נשען בעיקר על כספי תומכים חופשיים, דרך פלטפורמת פטריון. כדי שהתחנה תוכל לשדר באופן בר קיימא, הציפייה מהחברים בקולקטיב לעשות מנוי לתרומה חודשית בשיעור של 5$ שמאפשר תשלום על הוצאות התפעול השוטפות והמשך הצטיידות ומיתוג.

עזרו לנו להפיץ מוזיקה טובה

Become a Pateron

אוהבים רדיו?

הצטרפו אלינו
Radisoavta vibe image

אוהבים רדיו?

הצטרפו אלינו

בעלי תפקידים

עירא דיין

עירא דיין

מייסד ועורך ראשי

מריק ש

מריק ש

טכנאי על לענייני הציוד, השרת האינטרנטי והאתר

שירה בן חמו

שירה בן חמו

שדרנית ראשית ואחראית על פלייליסט הסופ"ש ושידורים מתל אביב

ד"ר בוזי רביב

ד"ר בוזי רביב

מנהל רדיו האוניברסיטה ואחראי נקודת השידור מדרשת בן גוריון (יחד עם נועה ורובין)

מאיה מאיר

מאיה מאיר

אחראית שידורים ממצפה רמון

אביעד סאלם דלאל

אביעד סאלם דלאל

אחראי אינסטגרם ופרסום

אקו"ם

רדיוסבתא

לחץ פליי לשידור חי
לחץ פליי לשידור חי
Play Button

מה הלו"ז?

מה הלו"ז?